Lowchens.org - Lvíček - Lowchen - Little Lion Dog - Petit Chien Lion - Löwchen Seznamte se . . . LVÍČEK . . .NOBLESA AURA

Naši lvíčci

Výstavy

Šampioni

Štěňata

Můžete nás vidět

Fotogalerie

Odkazy

O nás

Kontakty


Návštěvní kniha

Seznamte se . . . LVÍČEK . . .

 

 

POKUD SE S NÁMI CHCETE SEZNÁMIT, RÁDI VÁS UVIDÍME NA NAŠICH NOVÝCH STRÁNKÁCH

 

 

www.lowchens.cz

 

 

Lowchens.org - Seznamte se s lvíčkem

Jestli chcete mazlíčka, pak zklamání ze lvíčka, určitě vám nehrozí!

Hledáte úžasného kamaráda? Extravagantního a zároveň elegantně atraktivního společníka s vyjímečnou povahou? Člena rodiny, který dokáže rozdávat lásku a radost plnou náručí?
Pořiďte si lvíčka!
Lvíček je malé společenské plemeno z rodiny bišonků kam také patří maltézský psík - maltézáček, boloňský psík, Coton de Tulear - bavlníkový pes z Madagaskaru, havanský psík a samozřejmě Bichon a poil frisé - bišonek. Na rozdíl od nich vzhledem k odlišné tělesné stavbě, což se týká především delších končetin, je lvíček předurčen k větší pohyblivosti a vytrvalosti.
Lowchens.org - Seznamte se . . . LVÍČEK . . .Jeho úžasnou rychlost, hravost a teatrálnost lze velmi dobře využít při závodech agility.
Svou elegancí, hrdým postojem a zájmem udělat radost svému pánovi za všech okolností se výborně prezentuje na psích výstavách.
Bude s Vámi - pokud o to budete stát - nadšeně absolvovat dlouhé pěší tůry, ale zrovna tak se v pohodě a rád povaluje na gauči. Je velmi společenský, skvěle vychází s lidmi všech věkových kategorií, má jen jednu podmínku: potřebuje lásku svých majitelů. Bez ní se lvíček neobejde, proto to není pejsek pro každého. Pokud ho milujete, udělá pro Vás cokoli, co Vám na očích uvidí.
 

 


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 32 bytes) in /disk_1/www/org/lowchens/www/config.php on line 102